Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1 + H
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Lotta Sinnemaa Pruutus    
  Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 33,26
2 Marianne Holappa RP-Rebel Surprise    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 0 34,71
3 Ilona Tervaniemi Dexter    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 0 29,38
 
4 Vilma Liukkonen Libero K    
  Sairilan Ratsastajat ry   0 25,75
5 Fanni Kelho RP-Mellow    
  Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 0 35,60
6 Fanni Eestilä Senjoriita II    
  Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 0 32,72
7 Hanne Eestilä RP-Vilhelmiina    
  Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 0 29,22
8 Enni Kuokka Ratturas    
  Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 0 29,44
9 Tyyne Peltola Piktor    
  M-Riders Mikkeli ry Furir 17 RUSS – Isbjörn 15 RUSS 0 34,59
10 Veera Kovanen Libero K    
  Sairilan Ratsastajat ry   4 25,50
 
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 1 + H
8 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Lotta Sinnemaa RP-Qvist Picador    
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 0 45,61
2 Riina Koponen Dexter    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 0 43,63
 
3 Hanne Eestilä RP-Vilhelmiina    
  Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 0 45,78
4 Heli Katajamäki Kadru    
  Kajaanin Ratsastusseura ry Karl XII – Molbert 0 47,66
5 Veera Kovanen RP-Usvaneito    
  Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 0 41,81
6 Fanni Kelho Senjoriita II    
  Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 0 42,91
7 Kirsi Linnala Fulee    
  Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 0 47,87
 
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 2 + 1 + H
7 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Siiri Seppänen Archengel    
  Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 0 31,16
2 Aili Hone RP-Qvist Picador    
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 0 32,94
 
3 Moona Pirttiaho Ratturas    
  Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 0 33,81
4 Vilma Liukkonen Kadru    
  Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 0 30,31
5 Nea Valjakka Lilla Ettan    
  Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 4 46,19
6 Mia Manninen Pegaz    
  M-Riders Mikkeli ry Rewir – Piaf Hyl.  
 
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 2 + H
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
  Seura Suku Virhe Aika
1 Siiri Seppänen Archengel    
  Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 0 46,84
2 Veera Kovanen RP-Usvaneito    
  Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 0 45,22
 
3 Nea Valjakka Lilla Ettan    
  Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 6 66,06
4 Mia Manninen Pegaz    
  M-Riders Mikkeli ry Rewir – Piaf Hyl.  
4 Aino Kairavuori Firlej    
  Sairilan Ratsastajat ry   Hyl.  
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport


Kategoriat: Uncategorized

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *