Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1 + H
10 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Marianne Holappa RP-Rebel Surprise
10:00 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 15
2 Tyyne Peltola Piktor
10:03 M-Riders Mikkeli ry Furir 17 RUSS – Isbjörn 15 RUSS 10
3 Lotta Sinnemaa Pruutus
10:06 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 11
4 Fanni Kelho RP-Mellow
10:09 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 13
5 Vilma Liukkonen Libero K
10:12 Sairilan Ratsastajat ry 7
6 Enni Kuokka Ratturas
10:25 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 12
7 Ilona Tervaniemi Dexter
10:28 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
8 Fanni Eestilä Senjoriita II
10:31 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 18
9 Veera Kovanen Libero K
10:34 Sairilan Ratsastajat ry 7
10 Hanne Eestilä RP-Vilhelmiina
10:37 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 17
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 1 + H
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Fanni Kelho Senjoriita II
11:10 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 18
2 Lotta Sinnemaa RP-Qvist Picador
11:13 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 14
3 Riina Koponen Dexter
11:16 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
4 Heli Katajamäki Kadru
11:19 Kajaanin Ratsastusseura ry Karl XII – Molbert 6
5 Hanne Eestilä RP-Vilhelmiina
11:32 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 17
6 Kirsi Linnala Fulee
11:35 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 5
7 Mila Tanttu Certa
11:38 Mikkelin Ratsastusseura ry Lwowek – Nikson 2
8 Eija Wall RP-Usvaneito
11:41 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 16
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 2 + 1 + H
7 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Mia Manninen Pegaz
12:15 M-Riders Mikkeli ry Rewir – Piaf 9
2 Moona Pirttiaho Ratturas
12:18 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 12
3 Aili Hone RP-Qvist Picador
12:21 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 14
4 Vilma Liukkonen Kadru
12:34 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 6
5 Mila Tanttu Certa
12:37 Mikkelin Ratsastusseura ry Lwowek – Nikson 2
6 Nea Valjakka Lilla Ettan
12:40 Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 8
7 Siiri Seppänen Archengel
12:43 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 2 + H
5 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Mia Manninen Pegaz
13:20 M-Riders Mikkeli ry Rewir – Piaf 9
2 Siiri Seppänen Archengel
13:23 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
3 Nea Valjakka Lilla Ettan
13:26 Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 8
4 Aino Kairavuori Firlej
13:29 Sairilan Ratsastajat ry 4
5 Veera Kovanen RP-Usvaneito
13:32 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 16
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport

 

Kategoriat: Lähtölistat

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *