Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1
6 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Este
  Seura Suku Virhe Aika
1 Kristiina Pesonen Ramona’s Bolero    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Tilias Blue Banner – Renkant’s Marco 0 87,94
1 Karoliina Tähtinen Izman af Sten    
  Ratsastusseura Capriole ry Twyford Nolan – Rhosaur Rascal 0 86,27
1 Anni Jordan Posejdon    
  Ratsastusseura Capriole ry Wolling’s Dante – Pamacs 0 86,20
1 Ilona Karo Mikaros Case    
  Tarhakallion Ratsastajat ry Oskar 142 SH – Zorba of Grutness GBR 76 SH 0 104,98
1 Kristiina Pesonen Niemenpellon Misardo    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Londböle Baron 63 SH – Iano 17 SH 0 106,04
 
6 Fanni Kelho RP-Mellow    
  Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 1 112,77
 
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 2 + 1 + H
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 8 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Este
  Seura Suku Virhe Aika
1 Kristiina Pesonen Niemenpellon Misardo    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Londböle Baron 63 SH – Iano 17 SH 0 119,87
1 Lotta Sinnemaa Pruutus    
  Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 90,78
1 Karoliina Tähtinen Izman af Sten    
  Ratsastusseura Capriole ry Twyford Nolan – Rhosaur Rascal 0 91,42
1 Anni Jordan Posejdon    
  Ratsastusseura Capriole ry Wolling’s Dante – Pamacs 0 91,54
1 Ilona Karo Kuusikujan Feetu    
  Tarhakallion Ratsastajat ry Valentino II 85 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 92,32
1 Aili Jokinen RP-Royal Picador    
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 0 104,01
1 Vilma Liukkonen Kadru    
  Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 0 75,86
1 Marianne Holappa Pruutus    
  Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 85,79
 
9 Fanni Kelho RP-Mellow    
  Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 4 111,58
10 Aada Pirskanen Dafi    
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori Hyl.  
10 Kristiina Pesonen Ramona’s Bolero    
  Mäntyharjun Ratsastajat ry Tilias Blue Banner – Renkant’s Marco Hyl.  
 
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 2 + 1 + H
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Vaihe I Vaihe II
  Seura Suku Virhe Aika Virhe Aika
1 Julia Härkönen Kiss Me      
  Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Fadarath ox 0 72,14 0 38,60
2 Lotta Sinnemaa Senjoriita II      
  Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 0 77,92 0 39,70
3 Siiri Seppänen Archengel      
  Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 0 83,70 0 40,48
 
4 Moona Pirttiaho Kiss Me      
  Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Fadarath ox 0 71,35 0 46,26
5 Liina Partio RP-Usvaneito      
  Sairilan Ratsastajat ry   0 80,14 0 47,16
6 Vilma Liukkonen Kadru      
  Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 0 74,76 4 32,39
7 Kaisla Ketonen Dexter      
  Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 0 72,76 Hyl.  
8 Nea Valjakka Lilla Ettan      
  Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 4 92,29    
9 Olivia Coker-Appiah Petiina      
  Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin Hyl.      
9 Heini Hokkanen Petiina      
  Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin Hyl.      
 
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 2 + 1 + H
8 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Vaihe I Vaihe II
  Seura Suku Virhe Aika Virhe Aika
1 Emmi Tuukkanen The Cramello      
  M-Riders Mikkeli ry Tuntematon Ori 0 72,79 0 35,42
2 Nea Valjakka Lilla Ettan      
  Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 0 66,32 0 37,14
2 Aili Hone RP-Qvist Picador      
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 0 71,67 0 37,14
 
4 Siiri Seppänen Archengel      
  Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 0 76,29 0 38,41
5 Veera Kovanen RP-Usvaneito      
  Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 0 65,61 4 48,63
6 Julia Härkönen RP-Qvist Picador      
  Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 4 99,11    
7 Moona Pirttiaho Ratturas      
  Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur Hyl.      
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport


Kategoriat: Uncategorized

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *