Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1
6 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Kristiina Pesonen Ramona’s Bolero
10:00 Mäntyharjun Ratsastajat ry Tilias Blue Banner – Renkant’s Marco 14
2 Karoliina Tähtinen Izman af Sten
10:03 Ratsastusseura Capriole ry Twyford Nolan – Rhosaur Rascal 4
3 Anni Jordan Posejdon
10:06 Ratsastusseura Capriole ry Wolling’s Dante – Pamacs 12
4 Ilona Karo Mikaros Case
10:09 Tarhakallion Ratsastajat ry Oskar 142 SH – Zorba of Grutness GBR 76 SH 9
5 Fanni Kelho RP-Mellow
10:12 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 16
6 Kristiina Pesonen Niemenpellon Misardo
10:15 Mäntyharjun Ratsastajat ry Londböle Baron 63 SH – Iano 17 SH 10
 
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 2 + 1 + H
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Kristiina Pesonen Niemenpellon Misardo
10:50 Mäntyharjun Ratsastajat ry Londböle Baron 63 SH – Iano 17 SH 10
2 Lotta Sinnemaa Pruutus
10:53 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 13
3 Karoliina Tähtinen Izman af Sten
10:56 Ratsastusseura Capriole ry Twyford Nolan – Rhosaur Rascal 4
4 Anni Jordan Posejdon
10:59 Ratsastusseura Capriole ry Wolling’s Dante – Pamacs 12
5 Fanni Kelho RP-Mellow
11:02 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 16
6 Ilona Karo Kuusikujan Feetu
11:05 Tarhakallion Ratsastajat ry Valentino II 85 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 7
7 Aada Pirskanen Dafi
11:08 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2
8 Aili Jokinen RP-Royal Picador
11:11 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 18
9 Vilma Liukkonen Kadru
11:14 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 5
10 Kristiina Pesonen Ramona’s Bolero
11:17 Mäntyharjun Ratsastajat ry Tilias Blue Banner – Renkant’s Marco 14
11 Marianne Holappa Pruutus
11:20 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 13
 
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 2 + 1 + H
10 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Olivia Coker-Appiah Petiina
11:55 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 11
2 Julia Härkönen Kiss Me
11:58 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Fadarath ox 6
3 Kaisla Ketonen Dexter
12:01 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
4 Lotta Sinnemaa Senjoriita II
12:04 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 20
5 Vilma Liukkonen Kadru
12:07 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 5
6 Siiri Seppänen Archengel
12:10 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
7 Liina Partio RP-Usvaneito
12:13 Sairilan Ratsastajat ry   19
8 Nea Valjakka Lilla Ettan
12:16 Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 8
9 Heini Hokkanen Petiina
12:19 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 11
10 Moona Pirttiaho Kiss Me
12:22 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Fadarath ox 6
 
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 2 + 1 + H
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Kilpailunjohtaja: Aino Ripatti
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
13:00 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 17
2 Moona Pirttiaho Ratturas
13:03 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 15
3 Emmi Tuukkanen The Cramello
13:06 M-Riders Mikkeli ry Tuntematon Ori 21
4 Siiri Seppänen Archengel
13:09 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
5 Veera Kovanen RP-Usvaneito
13:12 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 19
6 Nea Valjakka Lilla Ettan
13:15 Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 8
7 Aili Hone RP-Qvist Picador
13:18 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 17
8 Vilma Liukkonen Dexter
13:26 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport


Kategoriat: Uncategorized

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *