Luokka 1 – Koulu Kategoria 2 + 1
SAIRILAN RATSASTAJAT RY
Perusmerkin kouluratsastusohjelma
3 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jaana Putkonen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Ilona Tervaniemi RP-Royal Picador
10:00 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 22
2 Elle Häkkinen Sweet One’s Beauty 577 NF
10:05 Golden Riders ry Kotimäen Menuett My Life 14 NF – Hedlanda Gay Wonder 8 NF 23
3 Marianne Holappa Pruutus
10:10 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 25
 
ylös

Luokka 2 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H
SAIRILAN RATSASTAJAT RY
Helppo C, Harrasteluokan kouluohjelma 2016
22 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jaana Putkonen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Aili Jokinen RP-Royal Picador
10:40 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 22
2 Elle Häkkinen Sweet One’s Beauty 577 NF
10:45 Golden Riders ry Kotimäen Menuett My Life 14 NF – Hedlanda Gay Wonder 8 NF 23
3 Lotta Sinnemaa Pruutus
10:50 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 25
4 Kaisla Ketonen Dexter
10:55 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
5 Tyyne Peltola Piktor
11:00 M-Riders Mikkeli ry Furir 17 RUSS – Isbjörn 15 RUSS 10
6 Fanni Kelho RP-Mellow
11:05 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 14
7 Taru Kanerva Kaevatsi La
11:20 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 7
8 Siiri Seppänen Archengel
11:25 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
9 Aino Kairavuori Firlej
11:30 Sairilan Ratsastajat ry   4
10 Olivia Coker-Appiah Fulee
11:35 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 5
11 Jonna Pöntinen Replay
11:40 Mikkelin Ratsastusseura ry Kaptain – Hasko 13
12 Eija Wall RP-Usvaneito
11:45 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 17
13 Minea Palmberg SG Lord Fairly
12:00 Woikoski Helios Dressage ry For Enjoy Ask Z 146 – Königin’s Sohn KS 69 19
14 Heini Hokkanen Petiina
12:05 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 9
15 Hanna Henriksson S.R. Von Cheerleader
12:10 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Fürstenball – Welser 18
16 Moona Pirttiaho Ratturas
12:15 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 12
17 Taina Kauhanen Badira
12:20 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Cassiano – Coriander 2
18 Anneli Jäntti-Väisänen Likan Linnea
12:35 Mikkelin Ratsastusseura ry Haavekuva – Patrik 8
19 Viivi Hämäläinen Dumarra
12:40 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7   24
20 Kaisu Torniainen Princess Donatella
12:45 Mäntyharjun Ratsastajat ry Don Laurie 143 – Pepper 11
21 Lotta Tivinen Grannys T
12:50 Sairilan Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 6
22 Veera Kovanen RP-Presto
12:55 Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 15
 
ylös

Luokka 3 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H
SAIRILAN RATSASTAJAT RY
Helppo B, K.N.Special 2009
15 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Jaana Putkonen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Eija Wall RP-Usvaneito
13:30 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 17
2 Siiri Seppänen Archengel
13:35 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
3 Olivia Coker-Appiah Fulee
13:40 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 5
4 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
13:45 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 16
5 Lotta Tivinen Grannys T
13:50 Sairilan Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 6
6 Viivi Hämäläinen Dumarra
14:05 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7   24
7 Liina Partio Kaevatsi La
14:10 Sairilan Ratsastajat ry   7
8 Taina Kauhanen Badira
14:15 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Cassiano – Coriander 2
9 Moona Pirttiaho Ratturas
14:20 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 12
10 Vilma Liukkonen Dexter
14:25 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
11 Emmi Tuukkanen The Cramello
14:40 M-Riders Mikkeli ry Tuntematon Ori 20
12 Aino Kairavuori Firlej
14:45 Sairilan Ratsastajat ry   4
13 Veera Kovanen RP-Presto
14:50 Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 15
14 Miina Kinnunen Wikners Gazebo
14:55 Golden Riders ry Wikners Rodrigo 11 WM – Power Boy 21
15 Aili Hone RP-Qvist Picador
15:00 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 16
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport


Kategoriat: LÄHTÖLISTAT

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *