1-tason estekisat 14.10.2018 – Lähtölistat







Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1 + H
13 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
  Lotta Sinnemaa Dafi
10:00 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2
  Marianne Holappa Pruutus
10:03 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 9
  Fanni Kelho RP-Mellow
10:07 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 12
  Ilona Tervaniemi Senjoriita II
10:10 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 15
TAUKO 10 MIN.
  Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
10:24 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 14
  Olivia Coker-Appiah Fulee
10:27 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 4
  Nea Valjakka Lilla Ettan
10:31 Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 7
  Viivi Virtanen R.R. Tara
10:34 Sairilan Ratsastajat ry Taro – Ilo-Tähti 10
TAUKO 10 MIN.
  Kirsi Linnala Fulee
10:48 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 4
  Kaisla Ketonen Dexter
10:51 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
  Moona Pirttiaho Ratturas
10:55 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 11
  Aada Pirskanen Dafi
10:58 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2
  Lotta Sinnemaa Pruutus
11:02 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 9
 
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 1 + H
12 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
11:30 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 13
2 Salla Hasanen Senjoriita II
11:33 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 15
3 Moona Pirttiaho Ratturas
11:37 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 11
4 Liina Partio Kaevatsi La
11:40 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 5
5 Nea Valjakka Lilla Ettan
11:44 Sairilan Ratsastajat ry Liising – Postin-Kuva 7
6 Viivi Virtanen R.R. Tara
11:47 Sairilan Ratsastajat ry Taro – Ilo-Tähti 10
TAUKO 10 MIN.
7 Satu Taavitsainen Tuohikas
12:01 Sairilan Ratsastajat ry Sibbo – Pölyke 16
8 Aili Hone RP-Qvist Picador
12:04 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 13
9 Aino Kairavuori Kiss Me
12:08 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Fadarath ox 6
10 Iida Kurvinen Archengel
12:11 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
11 Siiri Seppänen Kaevatsi La
12:15 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 5
12 Heini Hokkanen Petiina
12:18 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 8
 
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 1 + H
3 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Mari Pilssari
Estetuomari: Mari Pilssari
Ratamestari: Mari Pilssari
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Emmi Myyryläinen Dexter
12:50 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
2 Aino Kairavuori Kiss Me
12:53 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Fadarath ox 6
3 Olivia Coker-Appiah Petiina
12:57 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 8
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport