1-tason kouluratsastuskilpailut 2.9.2018 – Tulokset

 

Sairilan Ratsastajat 2.9.2018
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 2.9.2018 lk. 15.13
Luokka 1 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 2 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H
Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
Luokka 4 – Koulu

 

Luokka 1 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H
Harrasteluokan kouluohjelma 2016
Sairilan Ratsastajat Ry
12 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Moona Pirttiaho Ratturas 123 123 64,737
Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 1
2 Sara Hellman Hietarannan Romeo 122 122 64,211
Sairilan Ratsastajat ry Ernst Rivaldo 27 RUSS – Rusch 2
2 Elli Toura Harju-Vinhapeli 122 122 64,211
Taipalsaaren Ratsastajat ry Jaapeli – Vinha-Muisto 2
4 Lotta Sinnemaa Pruutus 117,5 117,5 61,842
Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 4
5 Veera Saarinen Rivakka-Pehtoori 117 117 61,579
Sairilan Ratsastajat ry Raperto – Varjo-Luonnos 5
6 Senja Sorvari Liuksas 115 115 60,526
Sairilan Ratsastajat ry 6
7 Fanni Kelho Dafi 114 114 60,000
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 7
8 Marianne Holappa RP-Mellow 111,5 111,5 58,684
Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 8
9 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina 107 107 56,316
Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 9
10 Tyyne Peltola Piktor 105 105 55,263
M-Riders Mikkeli ry 10
11 Ilona Tervaniemi Senjoriita II 93,5 93,5 49,211
Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 11
12 Olivia Coker-Appiah Carlene Fulee 0
Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor
ylös

Luokka 2 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H
C-merkin kouluohjelma 1997
Sairilan Ratsastajat Ry Seuramestaruus 2018 ponit
19 ilmoittautuminen, 19 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Sara Hellman Hietarannan Romeo 120 120 66,667
Sairilan Ratsastajat ry Ernst Rivaldo 27 RUSS – Rusch 1
2 Emmi Myyryläinen Dexter 118,5 118,5 65,833
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2
3 Julia Härkönen RP-Qvist Picador 116,5 116,5 64,722
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 3
4 Anni Lampinen Raisu-Polkka 114,5 114,5 63,611
M-Riders Mikkeli ry Raperto – Mirlakka 4
5 Lotta Tivinen Grannys T 113 113 62,778
Sairilan Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 5
6 Moona Pirttiaho Ratturas 112 112 62,222
Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 6
7 Vilma Liukkonen Kadru 111,5 111,5 61,944
Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 7
8 Olivia Coker-Appiah Carlene Fulee 109,5 109,5 60,833
Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 8
9 Kaisla Ketonen Dexter 109 109 60,556
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 9
10 Aili Hone RP-Qvist Picador 108,5 108,5 60,278
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 10
11 Heini Hokkanen Bilou 108 108 60,000
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 11
12 Elli Toura Harju-Vinhapeli 107 107 59,444
Taipalsaaren Ratsastajat ry Jaapeli – Vinha-Muisto 12
12 Lotta Sinnemaa Pruutus 107 107 59,444
Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 12
14 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina 106,5 106,5 59,167
Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 14
14 Vilma Rappu RP-Rebel Surprise 106,5 106,5 59,167
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 14
16 Aili Hone Glory 106 106 58,889
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 16
17 Salla Hasanen RP-Royal Picador 103 103 57,222
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 17
18 Aili Jokinen Pähkinä 100 100 55,556
Sairilan Ratsastajat ry 18
19 Eveliina Anttila Senjoriita II 94,5 94,5 52,500
Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 19
ylös

Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
B-merkin kouluohjelma 2010
Sairilan Ratsastajat Ry Seuramestaruus 2018 juniorit
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Vilma Liukkonen Kadru 146,5 146,5 63,696
Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 1
2 Veera Kovanen RP-Usvaneito 144 144 62,609
Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 2
3 Lotta Tivinen Grannys T 141,5 141,5 61,522
Sairilan Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 3
4 Liina Partio Kaevatsi La 141,5 141,5 61,522
Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 3
5 Aino Kairavuori RP-Royal Picador 141 141 61,304
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 5
6 Siiri Seppänen Kaevatsi La 135 135 58,696
Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 6
7 Aada Väisänen Vesuuv Fontana 0
Mikkelin Ratsastusseura ry
ylös

Luokka 4 – Koulu
A-merkin kouluohjelma 2006
Sairilan Ratsastajat Ry Seuramestaruus 2018 seniorit
3 ilmoittautuminen, 3 lähtöä, 1 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Karoliina Hasu Pandora V 176 176 65,185
Mikkelin Ratsastusseura ry Saganek – Playboy 1
2 Mirka Pilz Elsinda 158 158 58,519
Mäntyharjun Ratsastajat ry Paladino – Tuntematon Ori 2
3 Eija Wall RP-Usvaneito 152 152 56,296
Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 3
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport