LÄHTÖLISTAT KOULUKILPAILUT 2.9.2018

Luokka 1 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H Alustava
Harrasteluokan kouluohjelma 2016
Sairilan Ratsastajat Ry
13 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Senja Sorvari Liuksas
10:00 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 12
2 Ilona Tervaniemi Senjoriita II
10:05 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 27
3 Veera Saarinen Rivakka-Pehtoori
10:10 Sairilan Ratsastajat ry Raperto – Varjo-Luonnos 20
4 Moona Pirttiaho Ratturas
10:15 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 19
5 Tyyne Peltola Piktor
10:20 M-Riders Mikkeli ry 15
6 Lotta Sinnemaa Pruutus
10:25 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 16
7 Sara Hellman Hietarannan Romeo
10:30 Sairilan Ratsastajat ry Ernst Rivaldo 27 RUSS – Rusch 9
8 Fanni Kelho Dafi
10:35 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2
9 Marianne Holappa RP-Mellow
10:40 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 21
10 Elli Toura Harju-Vinhapeli
10:45 Taipalsaaren Ratsastajat ry Jaapeli – Vinha-Muisto 8
11 Olivia Coker-Appiah Carlene Fulee
10:50 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 5
12 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
10:55 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 26
13 Senja Sorvari Myleidy
11:00 Sairilan Ratsastajat ry Urgus Priba 118 – Lavallo 66 13
ylös

Luokka 2 – Koulu Kategoria 2 + 1 + H Alustava
C-merkin kouluohjelma 1997
Sairilan Ratsastajat Ry Seuramestaruus 2018 ponit
20 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Elli Toura Harju-Vinhapeli
11:40 Taipalsaaren Ratsastajat ry Jaapeli – Vinha-Muisto 8
2 Senja Sorvari Myleidy
11:45 Sairilan Ratsastajat ry Urgus Priba 118 – Lavallo 66 13
3 Olivia Coker-Appiah Carlene Fulee
11:50 Sairilan Ratsastajat ry Fantoom – Huumor 5
4 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
11:55 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 22
5 Salla Hasanen RP-Royal Picador
12:00 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 24
6 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
12:05 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 26
7 Kaisla Ketonen Dexter
12:10 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
8 Moona Pirttiaho Ratturas
12:15 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 19
9 Aili Hone Glory
12:20 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 6
10 Eveliina Anttila Senjoriita II
12:25 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 27
11 Anni Lampinen Raisu-Polkka
12:30 M-Riders Mikkeli ry Raperto – Mirlakka 18
12 Sara Hellman Hietarannan Romeo
12:35 Sairilan Ratsastajat ry Ernst Rivaldo 27 RUSS – Rusch 9
13 Lotta Sinnemaa Pruutus
12:40 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 16
14 Vilma Rappu RP-Rebel Surprise
12:45 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 23
15 Aili Jokinen Pähkinä
12:50 Sairilan Ratsastajat ry 17
16 Vilma Liukkonen Kadru
12:55 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 10
17 Heini Hokkanen Bilou
13:00 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 1
18 Emmi Myyryläinen Dexter
13:05 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
19 Lotta Tivinen Grannys T
13:10 Sairilan Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 7
20 Aili Hone RP-Qvist Picador
13:15 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 22
ylös

Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H Alustava
B-merkin kouluohjelma 2010
Sairilan Ratsastajat Ry Seuramestaruus 2018 juniorit
7 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Siiri Seppänen Kaevatsi La
13:45 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 11
2 Veera Kovanen RP-Usvaneito
13:50 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 25
3 Lotta Tivinen Grannys T
13:55 Sairilan Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 7
4 Aino Kairavuori RP-Royal Picador
14:00 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 24
5 Vilma Liukkonen Kadru
14:05 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 10
6 Aada Väisänen Vesuuv Fontana
14:10 Mikkelin Ratsastusseura ry 28
7 Liina Partio Kaevatsi La
14:15 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 11
ylös

Luokka 4 – Koulu Alustava
A-merkin kouluohjelma 2006
Sairilan Ratsastajat Ry Seuramestaruus 2018 seniorit
3 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Mirka Pilz Elsinda
14:25 Mäntyharjun Ratsastajat ry Paladino – Tuntematon Ori 4
2 Eija Wall RP-Usvaneito
14:30 Sairilan Ratsastajat ry Voiveikko – Olve 25
3 Karoliina Hasu Pandora V
14:35 Mikkelin Ratsastusseura ry Saganek – Playboy 14