Luokka 1 – Este Kategoria 2 + H
7 ilmoittautuminen, 7 lähtöä, 1 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Este
Seura Suku Virhe Aika
1 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
Haavekuva – Olve 0 57,51
2 Marianne Holappa RP-Rebel Surprise
Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 2 65,53
3 Lotta Sinnemaa Pruutus
Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 6 81,59
4 Fanni Ovaskainen Dafi
Tuntematon Ori 8 90,10
5 Kirsi Linnala Fulee
Fantoom – Huumor 8 90,97
6 Aili Jokinen RP-Mellow
Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 11 102,03
7 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
Diplomat SWE 50 SH – Tapolan Hugo 46 SH Hyl.
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 2 + 1 + H
13 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata Tyyliarvostelu
Seura Suku Virhe Aika Piste Aika
1 Lotta Sinnemaa Pruutus
Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 0 52,06 36
2 Essi Jokinen RP-Presto
Linkker – Olve 0 41,47 35,5
3 Reetta Gummerus Senjoriita II
Senjoor – Theodor ex Tarsan 0 47,12 28,6
4 Kaisa Paasonen Savelan Titiuu
A.T. Ukko-Myrsky – E Laatu-Poika 0 42,07 28,1
5 Eveliina Anttila RP-Presto
Linkker – Olve 0 41,67 27,4
6 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
Haavekuva – Olve 0 36,31 26,5
7 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
Diplomat SWE 50 SH – Tapolan Hugo 46 SH 0 47,37 Hyl.
7 Aili Jokinen RP-Mellow
Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 0 60,00 Hyl.
7 Veera Kovanen RP-Usvaneito
Voiveikko – Olve 0 33,79
10 Aino Kairavuori RP-Royal Picador
Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 4 60,00
11 Marianne Holappa RP-Rebel Surprise
Tuntematon Ori – Tuntematon Ori Hyl.
11 Kaisla Ketonen Ratturas
Rikoshet – Vigur Hyl.
11 Vilma Liukkonen Kadru
Karl XII – Molbert Hyl.
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 1 + H
10 ilmoittautuminen, 9 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
Seura Suku Virhe Aika
1 Kaisa Paasonen Mantel
Olve – Apeli 0 43,44
2 Heini Hokkanen Senjoriita II
Senjoor – Theodor ex Tarsan 0 49,15
3 Moona Pirttiaho Ratturas
Rikoshet – Vigur 0 45,92
4 Siiri Seppänen Kaevatsi La
Kenedis – Kuller 0 36,66
5 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 0 40,78
6 Veera Kovanen RP-Usvaneito
Voiveikko – Olve 4 42,41
7 Kaisa Paasonen Savelan Titiuu
A.T. Ukko-Myrsky – E Laatu-Poika 8 54,56
8 Aili Hone RP-Qvist Picador
Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet Hyl.
8 Liina Partio Kaevatsi La
Kenedis – Kuller Hyl.
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 2
1 ilmoittautuminen, 0 lähtöä
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
Seura Suku Virhe Aika
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 1 + H
5 ilmoittautuminen, 5 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto Perusrata
Seura Suku Virhe Aika
1 Aino Kairavuori Petiina
Preemu – Hermelin 0 46,56
2 Vilma Liukkonen Dexter
Tuntematon Ori 0 38,35
3 Emmi Myyryläinen Dexter
Tuntematon Ori 0 38,00
4 Olivia Coker-Appiah Carlene Petiina
Preemu – Hermelin 0 41,60
5 Aino Ripatti Archengel
Armani – Takt ox 4 41,54
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport

 


Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *