Luokka 1 – Este Kategoria 2 + H
7 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Aili Jokinen RP-Mellow
10:00 Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 12
2 Fanni Ovaskainen Dafi
Tuntematon Ori 2
3 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
Diplomat SWE 50 SH – Tapolan Hugo 46 SH 8
4 Marianne Holappa RP-Rebel Surprise
Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 15
5 Lotta Sinnemaa Pruutus
Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 10
6 Kirsi Linnala Fulee
Fantoom – Huumor 4
7 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
Haavekuva – Olve 18
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 2 + 1 + H
13 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
11:00 Diplomat SWE 50 SH – Tapolan Hugo 46 SH 8
2 Lotta Sinnemaa Pruutus
Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 10
3 Aili Jokinen RP-Mellow
Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 12
4 Marianne Holappa RP-Rebel Surprise
Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 15
5 Reetta Gummerus Senjoriita II
Senjoor – Theodor ex Tarsan 20
6 Aino Kairavuori RP-Royal Picador
Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 16
7 Kaisla Ketonen Ratturas
Rikoshet – Vigur 11
8 Eveliina Anttila RP-Presto
Linkker – Olve 13
9 Vilma Liukkonen Kadru
Karl XII – Molbert 5
10 Kaisa Paasonen Savelan Titiuu
A.T. Ukko-Myrsky – E Laatu-Poika 19
11 Veera Kovanen RP-Usvaneito
Voiveikko – Olve 17
12 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
Haavekuva – Olve 18
13 Essi Jokinen RP-Presto
Linkker – Olve 13
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 1 + H
10 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Moona Pirttiaho Ratturas
12:40 Rikoshet – Vigur 11
2 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 14
3 Kaisa Paasonen Savelan Titiuu
A.T. Ukko-Myrsky – E Laatu-Poika 19
4 Siiri Seppänen Kaevatsi La
Kenedis – Kuller 6
5 Vilma Liukkonen Kadru
Karl XII – Molbert 5
6 Veera Kovanen RP-Usvaneito
Voiveikko – Olve 17
7 Aili Hone RP-Qvist Picador
Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 14
8 Heini Hokkanen Senjoriita II
Senjoor – Theodor ex Tarsan 20
9 Liina Partio Kaevatsi La
Kenedis – Kuller 6
10 Kaisa Paasonen Mantel
Olve – Apeli 7
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 2 + 1 + H
6 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Hanna Coker-Appiah
Estetuomari: Minna Saikko
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Aino Kairavuori Petiina
14:00 Preemu – Hermelin 9
2 Vilma Liukkonen Dexter
Tuntematon Ori 3
3 Vilma Korpelainen Sylvester II
Uron G – Juping 21
4 Aino Ripatti Archengel
Armani – Takt ox 1
5 Emmi Myyryläinen Dexter
Tuntematon Ori 3
6 Olivia Coker-Appiah Carlene Petiina
Preemu – Hermelin 9
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport

 

Kategoriat: Lähtölistat

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *