1. tason koulukisat 18.3.2018 – Tulokset

 

Sairilan Ratsastajat 18.3.2018
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 18.3.2018 lk. 17.08
Luokka 1 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
Luokka 2 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
Luokka 4 – Koulu Kategoria 1 + H

 

Luokka 1 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
11 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Eveliina Anttila Pähkinä 87 87 66,923
Sairilan Ratsastajat ry 1
2 Vilma Rappu RP-Rebel Surprise 82 82 63,077
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 2
3 Vilma Liukkonen Kadru 81,5 81,5 62,692
Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 3
4 Aili Jokinen RP-Mellow 79 79 60,769
Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 4
4 Reetta Gummerus Senjoriita II 79 79 60,769
Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 4
6 Marianne Holappa Pruutus 78 78 60,000
Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 6
7 Viivi Virtanen Quo Vadis 76,5 76,5 58,846
Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 7
8 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu 74,5 74,5 57,308
Sairilan Ratsastajat ry 8
8 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina 74,5 74,5 57,308
Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 8
10 Julia Härkönen Hiiu Kali 54 54 41,538
Sairilan Ratsastajat ry Hubertus Hai – Farrat (Farad) 10
ylös

Luokka 2 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
17 ilmoittautuminen, 17 lähtöä, 5 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Vilma Liukkonen Kadru 125,5 125,5 66,053
Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 1
2 Emmi Myyryläinen Dexter 124 124 65,263
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2
3 Veera Kovanen RP-Presto 123 123 64,737
Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 3
4 Lotta Sinnemaa RP-Rebel Surprise 121,5 121,5 63,947
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 4
5 Viivi Virtanen Quo Vadis 119 119 62,632
Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 5
6 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina 118 118 62,105
Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 6
6 Essi Jokinen Petiina 118 118 62,105
Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 6
8 Heini Hokkanen Bilou 116,5 116,5 61,316
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 8
8 Moona Pirttiaho Ratturas 116,5 116,5 61,316
Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 8
10 Aili Hone RP-Qvist Picador 115,5 115,5 60,789
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 10
11 Olivia Coker-Appiah Carlene Petiina 115 115 60,526
Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 11
12 Kaisla Ketonen Ratturas 114 114 60,000
Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 12
13 Lotta Sinnemaa Pruutus 113,5 113,5 59,737
Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 13
13 Henrietta Hublin WL 113,5 113,5 59,737
Sairilan Ratsastajat ry Merkitty tietokantaan ilman su 13
15 Aili Hone Glory 113 113 59,474
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 15
16 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu 103 103 54,211
Sairilan Ratsastajat ry 16
17 Julia Härkönen Hiiu Kali 97,5 97,5 51,316
Sairilan Ratsastajat ry Hubertus Hai – Farrat (Farad) 17
ylös

Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Ida Hämäläinen Bögegårdens Landano 173 173 69,200
Mikkelin Ratsastusseura ry Bögegårdens Lantano – Laszlo(Locky-Spiet) 1
2 Hanna Henriksson Badira 166,5 166,5 66,600
Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Cassiano – Coriander 2
3 Saara Lepistö Wermeroosa 161,4 161,4 64,560
Mikkelin Ratsastusseura ry Hermeli – Vispok 3
4 Aino Kairavuori RP-Royal Picador 158 158 63,200
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 4
5 Emmi Maaranen Lifting 152,5 152,5 61,000
Mikkelin Ratsastusseura ry Liising – K.M. Nopsa 5
6 Emmi Myyryläinen Dexter 151 151 60,400
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 6
7 Aada Väisänen Vesuuv Fontana 150 150 60,000
Mikkelin Ratsastusseura ry 7
8 Veera Kovanen RP-Presto 149,5 149,5 59,800
Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 8
9 Julia Härkönen RP-Qvist Picador 142 142 56,800
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 9
9 Liina Partio Kaevatsi La 142 142 56,800
Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 9
11 Siiri Seppänen Kaevatsi La 140 140 56,000
Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 11
ylös

Luokka 4 – Koulu Kategoria 1 + H
7 ilmoittautuminen, 6 lähtöä, 2 Sijoittuu
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Sanna Koski
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Karoliina Hasu Pandora V 180,5 180,5 66,852
Mikkelin Ratsastusseura ry Saganek – Playboy 1
2 Hanna Henriksson Badira 171 171 63,333
Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Cassiano – Coriander 2
3 Ida Hämäläinen Bögegårdens Landano 166,5 166,5 61,667
Mikkelin Ratsastusseura ry Bögegårdens Lantano – Laszlo(Locky-Spiet) 3
3 Saara Lepistö Wermeroosa 166,5 166,5 61,667
Mikkelin Ratsastusseura ry Hermeli – Vispok 3
5 Aino Kairavuori RP-Royal Picador 160,5 160,5 59,444
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 5
6 Emmi Maaranen Lifting 160 160 59,259
Mikkelin Ratsastusseura ry Liising – K.M. Nopsa 6
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport