1-tason koulukisat 18.3.2018 – Lähtölistat






Sairilan Ratsastajat 18.3.2018
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin lähtölista 16.3.2018 lk. 14.34
Luokka 1 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
Luokka 2 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
Luokka 4 – Koulu Kategoria 1 + H

Luokka 1 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Aili Jokinen RP-Mellow
10:00 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 18
2 Reetta Gummerus Senjoriita II
10:05 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 24
3 Eveliina Anttila Pähkinä
10:10 Sairilan Ratsastajat ry   15
4 Marianne Holappa Pruutus
10:15 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 14
5 Vilma Rappu RP-Rebel Surprise
10:30 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 21
6 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
10:35 Sairilan Ratsastajat ry   11
7 Julia Härkönen Hiiu Kali
10:40 Sairilan Ratsastajat ry Hubertus Hai – Farrat (Farad) 7
8 Viivi Virtanen Quo Vadis
10:45 Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 16
9 Henrietta Hublin WL
11:00 Sairilan Ratsastajat ry Merkitty tietokantaan ilman su 27
10 Vilma Liukkonen Kadru
11:05 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 8
11 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
11:10 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 23
 
ylös

Luokka 2 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
17 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Julia Härkönen Hiiu Kali
11:45 Sairilan Ratsastajat ry Hubertus Hai – Farrat (Farad) 7
2 Iida Kurvinen RP-Vilhelmiina
11:50 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 23
3 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
11:55 Sairilan Ratsastajat ry   11
4 Viivi Virtanen Quo Vadis
12:00 Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 16
5 Lotta Sinnemaa Pruutus
12:05 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 14
6 Aili Hone Glory
12:20 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 6
7 Olivia Coker-Appiah Carlene Petiina
12:25 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 13
8 Kaisla Ketonen Ratturas
12:30 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 17
9 Vilma Liukkonen Kadru
12:35 Sairilan Ratsastajat ry Karl XII – Molbert 8
11 Henrietta Hublin WL
12:40 Sairilan Ratsastajat ry Merkitty tietokantaan ilman su 27
12 Veera Kovanen RP-Presto
12:55 Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 19
13 Heini Hokkanen Bilou
13:00 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 3
14 Essi Jokinen Petiina
13:05 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 13
15 Lotta Sinnemaa RP-Rebel Surprise
13:10 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 21
8 Moona Pirttiaho Ratturas
13:25 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 17
16 Emmi Myyryläinen Dexter
13:30 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 5
17 Aili Hone RP-Qvist Picador
13:35 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 20
 
ylös

Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Siiri Seppänen Kaevatsi La
14:10 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 9
2 Veera Kovanen RP-Presto
14:15 Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 19
3 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
14:20 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 20
4 Emmi Myyryläinen Dexter
14:25 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 5
5 Aino Kairavuori RP-Royal Picador
14:40 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 22
6 Saara Lepistö Wermeroosa
14:45 Mikkelin Ratsastusseura ry Hermeli – Vispok 26
7 Liina Partio Kaevatsi La
14:50 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 9
8 Hanna Henriksson Badira
15:05 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Cassiano – Coriander 2
9 Emmi Maaranen Lifting
15:10 Mikkelin Ratsastusseura ry Liising – K.M. Nopsa 10
10 Ida Hämäläinen Bögegårdens Landano
15:15 Mikkelin Ratsastusseura ry Bögegårdens Lantano – Laszlo(Locky-Spiet) 4
11 Aada Väisänen Vesuuv Fontana
15:20 Mikkelin Ratsastusseura ry   25
 
ylös

Luokka 4 – Koulu Kategoria 1 + H
7 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Sanna Koski
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Aino Kairavuori RP-Royal Picador
16:00 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 22
2 Karoliina Hasu Pandora V
16:05 Mikkelin Ratsastusseura ry Saganek – Playboy 12
3 Hanna Henriksson Badira
16:10 Ratsastusseura Hakkapeliitat-7 Cassiano – Coriander 2
4 Ida Hämäläinen Bögegårdens Landano
16:25 Mikkelin Ratsastusseura ry Bögegårdens Lantano – Laszlo(Locky-Spiet) 4
5 Saara Lepistö Wermeroosa
16:30 Mikkelin Ratsastusseura ry Hermeli – Vispok 26
6 Emmi Maaranen Lifting
16:35 Mikkelin Ratsastusseura ry Liising – K.M. Nopsa 10
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport