Luokka 1 – Este Kategoria 2 + 1 + H Alustava
13 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Sara Lukkarinen Pruutus
10:00 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 13
2 Lotta Sinnemaa RP-Rebel Surprise
10:04 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 18
3 Kiira Salmenlahti Niemenpellon Hippu
10:08 Sairilan Ratsastajat ry Diplomat SWE 50 SH – Tapolan Hugo 46 SH 9
4 Ronja Becker Paspartout
10:12 Sairilan Ratsastajat ry Bohemo Pascha 5 W – Wärnanäs Ulrik 10
5 Helmi Hämäläinen Glory
10:16 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 6
6 Mila Kakriainen Pilona v.d. Westerdijk
10:20 Sairilan Ratsastajat ry Gertjan v.d. Gathe – Scotsman v. Bunswaard 12
7 Reetta Gummerus Senjoriita II
10:24 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 22
8 Aino Kairavuori RP-Royal Picador
10:28 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 19
9 Siiri Seppänen Kaevatsi La
10:32 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 7
10 Janette Siren RP-Vilhelmiina
10:36 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 21
11 Viivi Virtanen Quo Vadis
10:40 Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 14
12 Kaisla Ketonen RP-Mellow
10:44 Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 16
13 Aili Hone Pruutus
10:48 Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 13
ylös

Luokka 2 – Este Kategoria 2 + 1 + H Alustava
11 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Ronja Becker Paspartout
11:25 Sairilan Ratsastajat ry Bohemo Pascha 5 W – Wärnanäs Ulrik 10
2 Moona Pirttiaho Ratturas
11:29 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 15
3 Emmi Myyryläinen Dexter
11:33 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 5
4 Heini Hokkanen Senjoriita II
11:37 Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Theodor ex Tarsan 22
5 Julia Härkönen RP-Qvist Picador
11:41 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 17
6 Sanni Gynther RP-Taikalyhty
11:45 Des Equestrian ry Ruuvin Roope – Olve 20
7 Siiri Seppänen Kaevatsi La
11:49 Sairilan Ratsastajat ry Kenedis – Kuller 7
8 Veera Kovanen Archengel
11:53 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
9 Janette Siren RP-Vilhelmiina
11:57 Sairilan Ratsastajat ry Haavekuva – Olve 21
10 Viivi Virtanen Quo Vadis
12:01 Sairilan Ratsastajat ry Faisal SE ox STS – Dushara Ox 14
11 Lena Janhunen Mr Ex
12:05 Varkauden Urheiluratsastajat r Exactitude – Turbo Thrust 8
ylös

Luokka 3 – Este Kategoria 1 + H Alustava
8 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Aino Kairavuori Petiina
12:40 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 11
2 Henna Vehmassalo Cantolan Rodolphus
12:44 Mäntyharjun Ratsastajat ry Kotimäen Menuett My Life 14 NF – Henry Jeremiah 13 NF 4
3 Iida Kurvinen Ratturas
12:48 Sairilan Ratsastajat ry Rikoshet – Vigur 15
4 Tiia Tamlander Braith Wicked Heart
12:52 Sairilan Ratsastajat ry Pionier’s Sjoerd NLD 2 RP – Speyksbosch Naturel NLD 1 WPB 3
5 Sanni Gynther RP-Taikalyhty
12:56 Des Equestrian ry Ruuvin Roope – Olve 20
6 Kaisu Torniainen Backyard’s After Eight
13:00 Mäntyharjun Ratsastajat ry Viking – Weinberg 2
7 Tiffani Jylhänniska The Cramello
13:04 Tampereen Ratsastusseura ry Tuntematon Ori 23
8 Olivia Coker-Appiah Carlene Petiina
13:08 Sairilan Ratsastajat ry Preemu – Hermelin 11
ylös

Luokka 4 – Este Kategoria 1 + H Alustava
7 ilmoittautuminen
Pj. tuomari: Annastiina Multanen
Kilpailunjohtaja: Kati Hannula-Montonen
Estetuomari: Annastiina Multanen
Ratamestari: Annastiina Multanen
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Henna Vehmassalo Cantolan Rodolphus
13:15 Mäntyharjun Ratsastajat ry Kotimäen Menuett My Life 14 NF – Henry Jeremiah 13 NF 4
2 Tiia Tamlander Braith Wicked Heart
13:19 Sairilan Ratsastajat ry Pionier’s Sjoerd NLD 2 RP – Speyksbosch Naturel NLD 1 WPB 3
3 Liina Partio RP-Qvist Picador
13:23 Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 17
4 Vilma Liukkonen Dexter
13:27 Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 5
5 Kaisu Torniainen Backyard’s After Eight
13:31 Mäntyharjun Ratsastajat ry Viking – Weinberg 2
6 Aino Ripatti Archengel
13:35 Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 1
7 Tiffani Jylhänniska The Cramello
13:39 Tampereen Ratsastusseura ry Tuntematon Ori 23
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport

 

Kategoriat: Lähtölistat