Innokkaan syyssiivouksen myötä tulokset katosivat sivuilta heti julkaisemisen jälkeen, tässä ne ovat uudestaan. Pahoittelemme tapahtunutta.

Luokka 1 – Koulu Kategoria A + 2 + 1 + H
22 ilmoittautuminen, 22 lähtöä, 6 Sijoittuu
Pj. tuomari: Jaana Putkonen
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Katja Jyräs
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Piritta Honkanen Dexter 109 109 68,125
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 1
2 Aino Ripatti Pruutus 106 106 66,250
Sairilan Ratsastajat ry Pee-Peen Protoni 59 SH – Vincent van Rijswijk 25 SH 2
3 Vilma Liukkonen RP-Rebel Surprise 103 103 64,375
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori – Tuntematon Ori 3
4 Minna Iso-Tuisku Eesti 102,5 102,5 64,063
Sairilan Ratsastajat ry Eber – Topper 4
5 Julia Härkönen RP-Mellow 101 101 63,125
Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 5
6 Anni Ontronen Archangel 100,5 100,5 62,813
Sairilan Ratsastajat ry 6
7 Viivi Säde RP-Mellow 99 99 61,875
Sairilan Ratsastajat ry Vincent van Rijswijk 25 SH – Samson v.St. Noord-Zuid 7
8 Aili Hone Dafi 98,5 98,5 61,563
Sairilan Ratsastajat ry 8
9 Veera Kovanen Pähkinä 97 97 60,625
Sairilan Ratsastajat ry 9
10 Salla Hasanen Dafi 96,5 96,5 60,313
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 10
11 Helmi Liukkonen Senjoriita II 94 94 58,750
Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Tarsan 11
12 Anni Ontronen Petiina 93,5 93,5 58,438
Sairilan Ratsastajat ry 12
12 Aleasha Alvan RP-Rebel Surprise 93,5 93,5 58,438
Sairilan Ratsastajat ry 12
14 Helmi Liukkonen RP-Royal Picador 93 93 58,125
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 14
14 Jenni Niilo-Rämä RP-Royal Picador 93 93 58,125
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 14
16 Veera Kovanen Senjoriita II 90 90 56,250
Sairilan Ratsastajat ry Senjoor – Tarsan 16
17 Julia Härkönen Pähkinä 89,5 89,5 55,937
Sairilan Ratsastajat ry 17
18 Emilia Massinen Likja fra Brekku 88,5 88,5 55,313
Sairilan Ratsastajat ry Hastigur fra Brekkufelli 21 IS – Töggur fra Eyjolfsstödum 18
19 Jenni Niilo-Rämä Snaige II 88 88 55,000
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 19
20 Elina Rahikainen Pegazs 87,5 87,5 54,688
Sairilan Ratsastajat ry Lerigo – Tuntematon Ori 20
21 Heini Hokkanen RP-Qwist Picador 76,5 76,5 47,813
Sairilan Ratsastajat ry 21
22 Tiia Heikkinen Donna Merliina 0
Sairilan Ratsastajat ry
ylös

Luokka 2 – Koulu Kategoria 1 + H
13 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Pj. tuomari: Jaana Putkonen
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Jaana Putkonen
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Aino Jukarainen Damenwahl 159,5 159,5 63,800
Sairilan Ratsastajat ry Dimension – Rheingold 1
2 Piritta Honkanen RP-Presto 159,5 159,5 63,800
Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 1
3 Emmi Maaranen Starbuck 159 159 63,600
Sairilan Ratsastajat ry Sternkönig 122 – Come Back II 3
4 Sari Kyllönen Londböle Rivalis 157,5 157,5 63,000
Sairilan Ratsastajat ry Derwen Mr T – Kotimäen Regent 2 WD 4
5 Taina Kekkonen Smok 157 157 62,800
Sairilan Ratsastajat ry Magistr xx – Kolos xx 5
6 Jenni Otva Bögegårdens Landano 155 155 62,000
Mikkelin Ratsastusseura ry Bögegårdens Lantano – Laszlo(Locky-Spiet) 6
6 Tarja Lahdenperä R.R. Tara 155 155 62,000
Sairilan Ratsastajat ry Taro – Ilo-Tähti 6
8 Lotta Kärkkäinen Sariitta 154 154 61,600
Sairilan Ratsastajat ry 8
9 Piritta Honkanen Dexter 152,5 152,5 61,000
Sairilan Ratsastajat ry Tuntematon Ori 9
10 Kaisu Torniainen Grannys T 151 151 60,400
Mäntyharjun Ratsastajat ry Grandeur – Van Gogh 10
10 Julia Ihalainen Tuulihumma 151 151 60,400
Mikkelin Ratsastusseura ry Pölyke – Japi 10
12 Johanna Niilo-Rämä Archengel 150 150 60,000
Sairilan Ratsastajat ry Armani – Takt ox 12
13 Eevi Karjalainen RP-Presto 144 144 57,600
Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Olve 13
ylös

Luokka 3 – Koulu Kategoria 1 + H
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu
Pj. tuomari: Jaana Putkonen
Kilpailunjohtaja: Sari Tivinen
Tuomari C: Jaana Putkonen
Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
Seura Suku
1 Aino Ripatti RP-Rosella 171,5 171,5 63,519
Sairilan Ratsastajat ry Linkker – Kelmi 1
2 Sari Kyllönen Londböle Rivalis 168 168 62,222
Sairilan Ratsastajat ry Derwen Mr T – Kotimäen Regent 2 WD 2
3 Aino Ripatti RP-Qvist Picador 167,5 167,5 62,037
Sairilan Ratsastajat ry Ellilän Bramble Cocktail 28 NF – Beechwood Comet 3
4 Emmi Maaranen Starbuck 166,5 166,5 61,667
Sairilan Ratsastajat ry Sternkönig 122 – Come Back II 4
4 Jenni Otva Bögegårdens Landano 166,5 166,5 61,667
Mikkelin Ratsastusseura ry Bögegårdens Lantano – Laszlo(Locky-Spiet) 4
6 Julia Ihalainen Tuulihumma 159,5 159,5 59,074
Mikkelin Ratsastusseura ry Pölyke – Japi 6
7 Iida Kekkonen Rebell III 157 157 58,148
Mäntyharjun Ratsastajat ry Rubinstern – Sonnenstrahl 7
7 Tarja Lahdenperä R.R. Tara 157 157 58,148
Sairilan Ratsastajat ry Taro – Ilo-Tähti 7
9 Iida Kekkonen Wild’s Einstein 154 154 57,037
Mäntyharjun Ratsastajat ry WG Rockefeller 84 – Benedictus 9
10 Lotta Kärkkäinen Sariitta 153 153 56,667
Sairilan Ratsastajat ry 10
11 Taina Kekkonen Smok 150,5 150,5 55,741
Sairilan Ratsastajat ry Magistr xx – Kolos xx 11
ylös

 

Equipe – Datasystem för ridsport