Luokka 1 – Este 40 arv.367(A2/A2) Kategoria 1
11 ilmoittautuminen
Estetuomari: Tiina Pesonen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Piritta Honkanen RP-Rebel Surprise
  Mikkelin ratsastusseura    
2 Linda Marttinen June Af Lundsberggaard
  Pieksämäen ratsastusseura Pika    
3 Anni Tuukkanen Marabella
  M-Riders    
4 Jonna Pöyry Niemenpellon Misardo
  Sairilan ratsastajat    
5 Mira Himanen Haukkamäen Esikko
  Sairilan ratsastajat    
6 Sohvi Pöysä Senjorita
  Sairilan ratsastajat    
7 Anna Pöyry Na-La
  Mikkelin ratsastusseura    
8 Sara Hellman RP Mellow
  Sairilan ratsastajat    
9 Ella Ruhanen Kaunisrannan Actionman
  M-Riders    
10 Veera Saarinen Stjörnudís frá Stóra-Dal
  Sairilan ratsastajat    
11 Nea Harapainen RP-Rebel Surprise
  Sairilan ratsastajat    
 
ylös

Luokka 2 – Este 60 arv. 367(A2/A2) Kategoria 1 + H
25 ilmoittautuminen
Estetuomari: Tiina Pesonen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Ellinoora Savonen Gloxie
  Sairilan ratsastajat    
2 Anni Ontronen Delfis
  Sairilan ratsastajat    
3 Janina Pitkänen Petiina
  Sairilan ratsastajat    
4 Hilma Ukkonen E.Varma
  Mäntyharjun ratsastajat    
5 Johanna Huisko Active Lady
  Sairilan ratsastajat    
6 Jenna Tiimonen Aadel
  Mäntyharjun ratsastajat    
7 Kaisa Karlsson Twister III
  Haukivuoren ratsastusseura    
8 Tarja Lahdenperä R.R. Tara
  Sairilan ratsastajat   1
9 Saara Lepistö Wermeroosa
  Sairilan ratsastajat    
10 Jutta Tiimonen Star’s Bar
  Mäntyharjun ratsastajat    
11 Inka Rantalainen RP-Bestman
  Sairilan ratsastajat    
12 Ida Lautiainen Rp-Perfect Picador
  Sairilan ratsastajat    
13 Teija Karvonen RP-Royal Picador
  Sairilan ratsastajat    
14 Tiia Heikkinen Senjorita
  Sairilan ratsastajat    
15 Anna Pöyry Na-La
  Mikkelin ratsastusseura    
16 Veera Saarinen Stjörnudís frá Stóra-Dal
  Sairilan ratsastajat    
17 Josefina Volanen RP-Qvist Picador
  Sairilan ratsastajat    
18 Aino Mynttinen Mr Bagir
  Haukivuoren ratsastusseura    
19 Kaisa Hiltunen Gwiazda
  Mikkelin ratsastusseura    
20 Essi Tiihonen Savelan Rubiini
  M-Riders    
21 Anni Tuukkanen Marabella
  M-Riders    
22 Tiffani Jylhänniska My Mate Minnie
  Sairilan ratsastajat   2
23 Annastiina Manninen Pelle
  Mikkelin ratsastusseura    
24 Johanna Niilo-Rämä RP-Perfect Picador
  Sairilan ratsastajat    
25 Emilia Massinen RP-Royal Picador
  Sairilan ratsastajat    
 
ylös

Luokka 3 – Este 70 arv. 367(A2/A2) Kategoria 1 + H
15 ilmoittautuminen
Estetuomari: Tiina Pesonen
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
Lähtöaika Seura Suku Hevosnro
1 Tarja Lahdenperä R.R. Tara
  Sairilan ratsastajat   1
2 Kaisa Karlsson Twister III
  Haukivuoren ratsastusseura    
3 Anni Ontronen Delfis
  Sairilan ratsastajat    
4 Johanna Huisko Active Lady
  Sairilan ratsastajat    
5 Jutta Tiimonen Star’s Bar
  Mäntyharjun ratsastajat    
6 Ellinoora Savonen Gloxie
  Sairilan ratsastajat    
7 Aino Jukarainen Petiina
  Sairilan ratsastajat    
8 Anna Hämäläinen Capilots
  Sairilan ratsastajat    
9 Hilma Ukkonen E.Varma
  Mäntyharjun ratsastajat    
10 Annastiina Manninen Pelle
  Mikkelin ratsastusseura    
11 Tiffani Jylhänniska My Mate Minnie
  Sairilan ratsastajat   2
12 Aino Mynttinen Mr Bagir
  Haukivuoren ratsastusseura    
13 Kaisa Hiltunen Gwiazda
  Mikkelin ratsastusseura    
14 Aino Ripatti Rp-Qvist Picador
  Sairilan ratsastajat    
15 Essi Tiihonen Savelan Rubiini
  M-Riders    
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport