Luokka 1 – Koulu Helppo C Harrasteluokan kouluohj. 2003/20
15 ilmoittautuminen
Tuomari C: Jonna Bordi
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
  Seura Suku Hevosnro
1 Kaisa Hiltunen Augustus
  Mikkelin ratsastusseura    
2 Anni Ontronen Delfis
  Sairilan ratsastajat    
3 Saara Tikkanen Jalo-Haka
  Mikkelin ratsastusseura    
4 Emilia Massinen RP-Royal Picador
  Sairilan ratsastajat    
5 Nea Harapainen RP-Rebel Surprise
  Sairilan Ratsastajat ry   2
6 Anu Honkanen Anu Marita
  SuoRa    
7 Tiia Heikkinen RP-Presto
  Sairilan ratsastajat    
8 Hellman Sara Senjorita
  Sairilan ratsastajat    
9 Aino Ripatti Mantelipoika Taneli
  Sairilan ratsastajat    
10 Josefina Volanen Pähkinä
  Sairilan ratsastajat    
11 Heljä Lampinen Gloxie
  Sairilan ratsastajat    
12 Annu Suontakanen Petiina
  Sairilan ratsastajat    
13 Riikka Piispa Ruutu-Ari
  M-Riders    
14 Hannamari Kuitunen Rumbella
  M-Riders    
15 Eeva Kangasperko Rubina IV
  Mikkelin ratsastusseura    
 
ylös

Luokka 2 – Koulu Aikuisohjelma 2002
13 ilmoittautuminen
Tuomari C: Jonna Bordi
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
  Seura Suku Hevosnro
1 Anu Honkanen Anu Marita
  SuoRa    
2 Janina Pitkänen Petiina
  Sairilan ratsastajat    
3 Ellinoora Savonen Gloxie
  Sairilan ratsastajat    
4 Riikka Piispa Ruutu-Ari
  M-Riders    
5 Tiina Ukkonen Rp-Presto
  Sairilan ratsastajat    
6 Ella Ruhanen Kaunisrannan Actionman
  M-Riders    
7 Saara Lepistö Wermeroosa
  Sairilan ratsastajat    
8 Siiri Suomala Pinewood Nicolas
  M-Riders    
9 Aino Jukarainen Frisio
  Sairilan Ratsastajat ry   1
10 Eeva Kangasperko Rubina IV
  Mikkelin ratsastusseura    
11 Lotta Kärkkäinen Sariitta
  Hevosseura merihevoset    
12 Aino Ripatti Rp-Qvist Picador
  Sairilan ratsastajat    
13 Tiffani Jylhänniska My Mate Minnie
  Sairilan ratsastajat    
 
ylös

Luokka 3 – Koulu Helppo B:0 2009
8 ilmoittautuminen
Tuomari C: Jonna Bordi
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
  Seura Suku Hevosnro
1 Jenni Otva Tuulihumma
  Mikkelin ratsastusseura    
2 Aino Ripatti Rp-Qvist Picador
  Sairilan ratsastajat    
3 Lotta Kärkkäinen Sariitta
  Hevosseura merihevoset    
4 Heljä Lampinen Bilou
  Sairilan ratsastajat    
5 Josefina Volanen Pähkinä
  Sairilan ratsastajat    
6 Katja Andreton-Tyers Pilven Pyhimys
  Sairilan ratsastajat    
7 Jenni Otva Pandora
  Mikkelin ratsastusseura    
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport