Kouluratsastuksen seurakilpailut 10.6.2012 klo 11:00 – Lähtölistat








Luokka 1 – Koulu Helppo C:1. 2000
14 ilmoittautuminen
Tuomari C: Oili Kangasaho
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
  Kasvattaja Suku Hevosnro
1 Volanen Josefina Pähkinä
  Sairilan ratsastajat    
2 Häyrinen Noora R.R. Tara
  Mikkelin ratsastusseura    
3 Pöyry Minttu Ruskelan Haj-Feng
  Mäntyharjun ratsastajat    
4 Hattunen Satu Grand Boy
  Mikkelin ratsastusseura    
6 Kirjalainen Mia RP-Mellow
  Sairilan ratsastajat    
7 Sorvari Senja Long Play
  Mikkelin ratsastusseura    
8 Ripatti Aino RP-Perfect Picador
  Sairilan ratsastajat    
9 Häyrinen Noora Pito-Juonnos
  Mikkelin ratsastusseura    
10 Lavikka Salla Augustus
  Sairilan ratsastajat    
11 Puranen Janica Sendija
  Sairilan ratsastajat    
12 Vainio Anu Felly
  M-Riders    
13 Laakko Sofia Fairytale KS
  Mäntyharjun ratsastajat    
 
ylös

Luokka 2 – Koulu Helppo B, K.N.Special 2009
18 ilmoittautuminen
Tuomari C: Oili Kangasaho
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
  Kasvattaja Suku Hevosnro
1 Lahdenperä Tarja R.R.Tara
  Sairilan ratsastajat    
2 Väisänen Taina Pito-Juonnos
  Sairilan ratsastajat    
3 Puranen Janica Sendija
  Sairilan ratsastajat    
4 Ripatti Aino RP-Perfect Picador
  Sairilan ratsastajat    
5 Jukarainen Noora Snaige
  Sairilan ratsastajat    
6 Becker Leo Cantus
  Sairilan ratsastajat   1
7 Kohvakka Mia Rubik
  Sairilan ratsastajat    
8 Karvonen Teija Pähkinä
  Sairilan ratsastajat    
9 Massinen Emilia Snaige
  Sairilan ratsastajat    
10 Siltala Alisa Visible Kid
  Ratsastusseura Capriole    
11 Väisänen Taina Kolombo
  Sairilan ratsastajat    
12 Lampinen Heljä Bilou
  Sairilan ratsastajat    
13 Anderton-Tyers Katja Pilven Pyhimys
  Sairilan ratsastajat    
14 Suhonen Katja Elbeauty
  Mikkelin ratsastusseura    
15 Lahdenperä Tarja Kolombo
  Sairilan ratsastajat    
16 Anttonen Anne Kiara
  Sairilan ratsastajat    
 
ylös

Luokka 3 – Koulu A-merkin kouluohjelma 2006
6 ilmoittautuminen
Tuomari C: Oili Kangasaho
 
Lähtönro Ratsastaja Hevonen
  Kasvattaja Suku Hevosnro
1 Lampinen Heljä Bilou
  Sairilan ratsastajat    
2 Hyytiäinen Elisa Elbeauty
  Sairilan ratsastajat    
3 Ryynänen Henna Gloxie
  Sairilan ratsastajat    
4 Autere Niina Londböle Rivalis
  Sairilan ratsastajat    
5 Becker Leo Cantus
  Sairilan ratsastajat   1
 
ylös

Equipe – Datasystem för ridsport